Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

28 maja z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek w gościnnych progach Opactwa Pobenedyktyńskiego w Płocku odbyła się wyjątkowa uroczystość dla bibliotekarzy z Płocka i powiatu płockiego.

Zarząd Powiatu Płockiego na czele ze Starostą Płockim Mariuszem Bieńkiem oraz Wicestarostą Iwoną Sierocką na uroczystości reprezentowała Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych Małgorzata Struzik. Składając życzenia mówiła: „To dzięki Wam - ludziom kochającym książki społeczność naszego regionu ma nie tylko dostęp do nich, ale również może uczestniczyć w ciekawych spotkaniach literackich i konkursach promujących czytelnictwo i piękno języka polskiego. Dziękuję za codzienny trud   w wypełnianiu misji upowszechniania czytelnictwa i kultury słowa w dobie wszechobecnego internetu”.

W podziękowaniu za owocną współpracę merytoryczną w zakresie upowszechniania czytelnictwa i promocji kultury w powiecie płockim nagrody otrzymały: Joanna Banasiak – Dyrektor Książnicy Płockiej; Iwona Tyburska – dział metodyczny; Iwona Kosewska – dział metodyczny oraz Ewa Luma – dział oświatowo-edukacyjny.

Uroczystość uświetnił występ uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w Płocku.

Jeszcze raz życzymy wszystkim Bibliotekarzom zadowolenia i satysfakcji z wykonywanej pracy oraz pomyślności w życiu osobistym, dobrego samopoczucia w każdy czas i wielu czytelników, którzy okazują szacunek i są godni zaufania.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.