ĆWICZENIE RENEGADE/SAREX-19

Powiatowe Centrum Zarzadzania Kryzysowego informuję, że w dniu 28 maja 2019 r.  w ramach ćwiczenia RENEGADE/SAREX-19  między godz.  8.00 a 18.00 Wojewódzkie  Centrum Zarządzania Kryzysowego uruchomi syreny alarmowe wchodzące w skład Powiatowego Systemu Ostrzegania i Alarmowania Ludności

Syreny uruchomione zostaną na terenie następujących miejscowości: Dobrzyków, Nowy Wiączemin, Wiączemin Polski, Troszyn Polski, Juliszew, Piotrkówek, Kępa Polska, Białobrzegi, Mała Wieś, Podgórze, Zakrzewo Kościelne, Soczewka, Nowy Duninów, Wykowo, Bielino, Stara Biała, Maszewo Duże, Stare Proboszczewice, Staroźreby, Nowa Góra, Drwały, Rakowo, Bulkowo, Blichowo, Nadułki.