XIII edycja Letniego Pikniku Integracyjnego w Goślicach

W Zespole Szkół Specjalnych w Goślicach w dniu 23 maja 2019 roku  odbyła się  XIII edycja Letniego Pikniku Integracyjnego pod hasłem „Na sportowo jest zdrowo”. Współorganizatorem imprezy było działające przy szkole Stowarzyszenie na rzecz wspomagania rozwoju dzieci i młodzieży „Krok do Przodu”. Patronat Honorowy  sprawował Starosta Płocki. Uczestników powitała Beata Jakubowska Dyrektor Zespołu Szkół oraz Monika Jarzyńska Prezes Stowarzyszenia.

Z zaproszonych gości na piknik przybyli: Danuta Małgorzata Józwik kierownik Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Płocku, Centrum Usług Wspólnych Powiatu Płockiego reprezentowała główna księgowa Aneta Pikała, a Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie - Ewa Dudzińska. W imieniu dyrektora i wicedyrektora Kuratorium Oświaty w Warszawie, Delegatury w Płocku wystąpił wizytator Wojciech Rygalski. W spotkaniu uczestniczyli również Mariusz Chyliński Dyrektor DPS w Goślicach i dyrektorzy zaprzyjaźnionych szkół.

Spotkanie było po raz kolejny okazją do integracji dzieci ze szkół i ośrodków specjalnych oraz zaprzyjaźnionych szkół z terenu powiatu płockiego, powiatów ościennych i miasta Płocka. Dla uczestników przygotowano konkursy i konkurencje sportowe, a nagrody i puchary dla laureatów ufundował Starosta Płocki. W trakcie pikniku nagrodzono zwycięzców konkursu plastycznego o tematyce promującej zdrowy styl życia. W trakcie imprezy zapewniono wiele atrakcji: zabawy przy scenie pod kierunkiem animatorów, pokaz amerykańskiego footbalu przez grupę Mustangi, pokaz tresury psów Kamebeda, zabawy na dmuchanej zjeżdżalni oraz możliwość wykonania fantazyjnej fryzury i tatuażu, a także wspólnych zdjęć z foto budki.  Całości dopełnił grillowy poczęstunek, wata cukrowa,  popcorn, słodycze i owoce.

 Na zakończenie spotkania za udział w konkurencjach sportowych uczestnikom wręczono pamiątkowe puchary.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.