„Mazowsze Bliskie Sercu” - konkurs dla amatorów fotografii

„Serdeczne Mazowsze” – pod takim hasłem ruszyła właśnie XIV edycja konkursu fotograficznego organizowanego przez samorząd województwa mazowieckiego. To duża szansa dla fotografów amatorów. Do wygrania są bowiem warsztaty fotograficzne pod okiem specjalistów z ASP – w pierwszym etapie, oraz karty podarunkowe na zakup sprzętu fotograficznego w drugim. Prace można nadsyłać do 14 czerwca br.

Temat tegorocznej edycji nawiązuje do serdeczności i gościnności zarówno mieszkańców, jak i samego regionu. Konkurs skierowany jest do osób, które mieszkają lub uczą się na Mazowszu, znają ludzi i miejsca, które warto pokazać innym – i co ważne, potrafią zrobić to za pośrednictwem fotografii.

Liczymy, że, jak co roku, fotografowie z Mazowsza wykażą się pomysłowością. Temat tegorocznej edycji stwarza duże możliwości ku temu. Zapraszam do pokazania „Serdecznego Mazowsza” – mówi Izabela Stelmańska, zastępca dyrektora departamentu kultury, promocji i turystyki w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Mazowieckiego.

W konkursie udział wziąć mogą zarówno ci pełnoletni, jak i nieco młodsi amatorzy i pasjonaci fotografii. Konkurs składa się z dwóch etapów. W pierwszym etapie jury wybierze 10 wyróżniających się prac, których autorzy wezmą udział w weekendowych wyjazdowych warsztatach fotograficznych organizowanych wspólnie z Akademią Sztuk Pięknych w Warszawie. W drugim – spośród zdjęć wykonanych przez uczestników warsztatów jury wybierze trzy zwycięskie prace.

Na uczestników konkursu czekają ciekawe nagrody. W pierwszym etapie do wygrania są weekendowe warsztaty fotograficzne. Z kolei na laureatów konkursu czekają karty podarunkowe do sklepu fotograficznego o wartości odpowiednio 1800 zł, 1500 zł i 1200 zł. Zostanie także przyznana nagroda publiczności, a przewidzianą nagrodą jest karta podarunkowa do sklepu fotograficznego o wartości 1200 zł.

Zainteresowani udziałem w konkursie mogą zgłosić maksymalnie dwa zdjęcia. Warunkiem wzięcia udziału jest także wypełnienie formularza i przesłanie zgłoszenia mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z tytułem „Konkurs 2019”. Nabór trwa do 14 czerwca 2019 r.

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej: https://www.mazovia.pl/konkursy--szkolenia/konkursy-fotograficzne/art,23,xiv-edycja-konkursu-fotograficznego-mazowsze-bliskie-sercu.html, pod nr. tel. (22) 59 79 228 i (22) 59 79 542 lub wysyłając pytania na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: mazovia.pl