45 lecie Rodzinnego Ogrodu Działkowego "Drogowiec" w Stróżewku

W sobotę, 18 maja odbyła się piękna uroczystość jednego z najstarszych Rodzinnych Ogrodów Działkowych w rejonie Płocka. Swoje 45 lecie obchodził Rodzinnego Ogrodu Działkowego "Drogowiec" w Stróżewku.

Z tej okazji wszystkim działkowcom gratulacje i życzenia przekazali: reprezentujący Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika - Tomasz Kominek, dyrektor płockiej delegatury UMWM, Członek Zarządu Powiatu w Płocku Paweł Jakubowski, Dyrektor ZDP w Płocku Marcin Błaszczyk oraz Wójt Gminy Radzanowo Sylwester Ziemkiewicz.

Podczas sobotniego spotkania Rodzinny Ogród Działkowy "Drogowiec" w Stróżewku za wybitne zasługi oraz całokształt działalności na rzecz województwa mazowieckiegozo staał odznaczony Medalem Pamiątkowym PRO MAZOVIA.