Zapraszamy organizacje pozarządowe na warsztaty ws. RODO

Czym jest RODO? Czego należy się obawiać? Jak przetwarzać dane bezpiecznie i zgodnie z RODO? Na te i inne pytania padną odpowiedzi podczas spotkania, które odbędzie się już 28 maja w Starostwie Powiatowym w Płocku.

Starosta Płocki Mariusz Bieniek oraz Zarząd Fundacji „Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej Młodzi Razem” z Prezes Iwoną Marczak na czele serdecznie zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych (NGO) na warsztaty poświęcone jednemu z najważniejszych tematów ostatnich miesięcy, czyli RODO.

Spotkanie poprowadzi Elżbieta Kaczmarczyk z Referatu ds. Ochrony Danych Osobowych w Starostwie Powiatowym w Płocku.

Tematyka:
1. Czym jest RODO? Czego należy się obawiać?

2. Przygotowanie organizacji do RODO.

3. Jak przetwarzać dane bezpiecznie i zgodnie z RODO?

4. Jaka dokumentacja przetwarzania danych jest niezbędna w celu zapewnienia zgodności z nowym rozporządzeniem - RODO?

5. Naruszenia ochrony danych osobowych w świetle RODO - wprowadzenie oraz warsztat praktyczny.

6. Nowe obowiązki wynikające z RODO.

Warsztaty odbędą się 28 maja 2019 r. (wtorek) o godzinie 13.00, w siedzibie Starostwa Powiatowego w Płocku, miejsce – sala sesyjna (parter).

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 24 268 37 74.

Zapraszamy!