Spotkanie Rady ds. Partnerstwa Gospodarczo-Społecznego w PW

W piątek, 10 maja, odbyło się kolejne spotkanie Rady ds. Partnerstwa Gospodarczo-Społecznego przy Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku.

Rada, która działa od 2013 roku, jest organem doradczo-opiniującym rozwój, plany strategiczne i współdziałanie z otoczeniem społeczno-gospodarczym PW Filii w Płocku. Celem Rady jest wspieranie i promowanie Filii w wypełnianiu jej misji edukacyjnej, naukowej i społecznej, a także zajmowanie stanowiska w sprawach dotyczących planów prorozwojowych dla Płocka i regionu północno-zachodniego Mazowsza.

W skład Rady wchodzą przedstawiciele Kościoła, parlamentu, samorządów, sektora gospodarczego, oświaty, nauki. Wśród jej członków są również Starosta Płocki Mariusz Bieniek oraz Przewodniczący Rady Powiatu w Płocku Lech Dąbrowski.

Podczas piątkowego spotkania, członkowie Rady rozmawiali m.in. o strategii działalności uczelni w świetle nowej ustawy o szkolnictwie wyższym i nauce.

 

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.