Zawody Sportowo - Pożarnicze OSP w gminach – rozpoczęte!

W dniu 1 maja na stadionie w Gąbinie odbyły się Miejsko- Gminne zawody sportowo- pożarnicze OSP i MDP. W zmaganiach startowało 14 drużyn. Drużyny rywalizowały ze sobą w dwóch konkurencjach; sztafeta pożarnicza oraz ćwiczenie bojowe. Nie zabrakło także popisów najmłodszych strażaków, którzy znakomicie radzili sobie z przeszkodami  podobnie jak ich starsi koledzy.

W zawodach uczestniczyli: dh Hilary Januszczyk- Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Płocku,  Tomasz Nowacki - Pełnomocnik Starosty ds. ekonomii społecznej, rynku pracy i funduszy zewnętrznych, radny Miasta i Gminy Gąbin, dh Krzysztof Jadczak – Burmistrz Miasta i Gminy Gąbin oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy. Każda z drużyn otrzymała pamiątkowe puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe w postaci umundurowania.  Wśród drużyn męskich I miejsce zajęła OSP Strzemeszno, II miejsce OSP Czermno, III miejsce OSP Dobrzyków,  wśród kobiet I miejsce zajęła OSP Gąbin i MDP żeńska również z Gąbina.