Ognia w sercach i wody z nieba - Międzynarodowy Dzień Strażaka

W dniu 4 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Strażaka, święto tych, którzy pełnią niebezpieczną, pełną zagrożeń, ale też w swoisty sposób piękną służbę.
 
Z tej okazji składamy serdeczne podziękowania 30 tysiącom Funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej oraz 600 tysiącom Druhen i Druhów Ochotniczych Straży Pożarnych za działalność ratowniczą, bezinteresowną służbę drugiemu człowiekowi, za wychowanie młodzieży w duchu pomocy i służenia Ojczyźnie. Nie sposób przy tej okazji nie wspomnieć o szlachetnej postawie strażaków jako ludzi gotowych narazić własne życie dla ratowania życia drugiego człowieka. 
 
Wszystkim strażakom życzymy satysfakcji z działalności zawodowej i społecznej, dużo zdrowia, szczęścia osobistego, bezpiecznych powrotów do domu, entuzjazmu w realizacji planów i marzeń. Ognia w sercach i wody z nieba życzymy Wam dziś.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.