Uroczystość zakończenia roku szkolnego maturzystów w Gąbinie

Dla najstarszych uczniów z Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie piątek, 26 kwietnia był ostatnim dniem nauki. Tegoroczni maturzyści właśnie dziś zakończyli kolejny etap swojego życia - odebrali świadectwa ukończenia szkoły ponadgimnazjalnej. Tę, jedną z najważniejszych uroczystości w roku szkolnym, uświetniła swoja obecnością Wicestarosta Iwona Sierocka.

Wśród gości nie zabrakło także rodziców uczniów kończących szkołę. Uroczystość rozpoczęła się od ceremoniału szkolnego, po czym głos zabrała Danuta Kowalkowska – Fiłoniuk, która skierowała wiele podziękowań dla uczniów kończących szkołę, ich rodziców, wychowawców, nauczycieli i innych pracowników szkoły za 3 lub 4 lata wspólnie spędzonych chwil. Wszystkim kończącym szkołę życzyła sukcesów na egzaminie maturalnym i innych życiowych egzaminach. Wiele życzliwości skierowała również w swoim wystąpieniu do maturzystów, ich rodziców oraz nauczycieli Wicestarosta Iwona Sierocka. Uczniowie, którzy uzyskali najwyższe oceny zostali nagrodzeni upominkami ufundowanymi przez Starostwo Powiatowe w Płocku i Radę Rodziców. Wychowawcom klas przedmaturalnych, pracownikom administracji i obsługi oraz wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tego, ważnego w kalendarzu roku szkolnego, dnia serdecznie dziękujemy.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.