Wielkanocne spotkanie z pracownikami DPS-u w Koszelewie

To już tradycja, że przed świętami Wielkanocnymi czy Bożonarodzeniowymi pracownicy Domu Pomocy Społecznej w Koszelewie spotykają się, by wspólnie poczuć ten wyjątkowy klimat i po prostu przez chwilę pobyć razem.

W tym roku zaprosili do siebie również przedstawicieli Samorządu Powiatu Płockiego, których reprezentowała Wicestarosta Iwona Sierocka.

Wicestarosta, w imieniu swoim oraz Starosty Płockiego Mariusza Bieńka, serdecznie podziękowała za zaproszenie i życzyła wszystkim ciepłych, rodzinnych, zdrowych świąt, wypełnionych życzliwością i spokojem. Zapewniła również pracowników DPS-u, że zawsze mogą liczyć na wsparcie Powiatu Płockiego. Podziękowała wszystkim za ciężką pracę i ogromne zaangażowanie w pomoc potrzebującym.

P. o. Dyrektora DPS-u w Koszelewie Marzena Jakubowska również życzyła wszystkim swoim pracownikom wspaniałych świąt i podkreśliła, jak ważne jest, by w miejscu pracy móc liczyć na odpowiedzialnych, rzetelnych i życzliwych ludzi. Takich, jacy pracują w DPS-ie w Koszelewie.

Dyrektor podziękowała również za przybycie Wicestaroście Iwonie Sierockiej i przekazała życzenia dla całego Samorządu Powiatu Płockiego.

Po części oficjalnej wszyscy zasiedli przy stole, by skosztować pysznego wielkanocnego poczęstunku.

 

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.