Świąteczne spotkanie w Środowiskowym Domu Samopomocy w Wyszogrodzie

Wielkanoc to najstarsze i najważniejsze święto chrześcijańskie upamiętniające męczeńską śmierć i zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. 18 kwietnia r. odbyło się uroczyste spotkanie wielkanocne w Środowiskowym Domu Samopomocy w Wyszogrodzie, którego gospodarzem była Kierownik Domu Bożena Myszkowska. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło: Wicestarosty Iwony Sierockiej, dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Wyszogrodzie Ewy Smółki, dyrektora Placówka Opiekuńczo Wychowawcza w Wyszogrodzie Huberta Więckowskiego oraz ŚDS w Wyszogrodzie.

Po części oficjalnej, zgodnie z polską tradycją zaproszeni goście i mieszkańcy podzielili się jajkiem przy wielkanocnym stole oraz skosztowali potraw przygotowanych przez mieszkańców Domu. Rodzinny nastrój panujący tego dnia w ŚDS oraz świąteczna dekoracja przypominały wszystkim o zbliżających się Świętach Wielkanocnych.