Świąteczne spotkanie w Środowiskowym Domu Samopomocy w Wyszogrodzie

Wielkanoc to najstarsze i najważniejsze święto chrześcijańskie upamiętniające męczeńską śmierć i zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. 18 kwietnia r. odbyło się uroczyste spotkanie wielkanocne w Środowiskowym Domu Samopomocy w Wyszogrodzie, którego gospodarzem była Kierownik Domu Bożena Myszkowska. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło: Wicestarosty Iwony Sierockiej, dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Wyszogrodzie Ewy Smółki, dyrektora Placówka Opiekuńczo Wychowawcza w Wyszogrodzie Huberta Więckowskiego oraz ŚDS w Wyszogrodzie.

Po części oficjalnej, zgodnie z polską tradycją zaproszeni goście i mieszkańcy podzielili się jajkiem przy wielkanocnym stole oraz skosztowali potraw przygotowanych przez mieszkańców Domu. Rodzinny nastrój panujący tego dnia w ŚDS oraz świąteczna dekoracja przypominały wszystkim o zbliżających się Świętach Wielkanocnych.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.