Wielkanocne spotkanie płockich funkcjonariuszy i pracowników policji

Przed nami Święto Zmartwychwstania Pańskiego. Już niebawem zasiądziemy do świątecznych stołów wspólnie z naszymi najbliższymi. Będzie to dla większości rodzin okazja do zatrzymania się – chociażby na chwilę w codziennym, życiowym pędzie.

Okazją do takiej chwili spowolnienia było wczorajsze, świąteczne spotkanie Komendanta Miejskiego Policji w Płocku nadkom. Sławomira Żelechowskiego z płockimi policjantami w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku. W spotkaniu udział wzięli również zaproszeni goście, wśród których byli przedstawiciele władz samorządowych Płocka i powiatu płockiego w osobie Sekretarza Powiatu Michała Twardego i Kierownika Biura Spraw Obronnych i Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Płocku Jana Jerzego Rysia, przedstawiciele służb mundurowych, komórek zamiejscowych Komendy Wojewódzkiej Policji z/s w Radomiu, oraz Kapelan Policji Ks. Kanonik Jerzy Ławicki.

Komendant Miejski Policji w Płocku Sławomir Żelechowski złożył płockim policjantom życzenia spokojnych, rodzinnych i radosnych Świąt Wielkanocnych. Podziękował także policjantom i pracownikom policji za owocną współpracę. Wielkanocne życzenia złożyli również policjantom i pracownikom policji zaproszeni goście. W imieniu władz Samorządu Powiatu Płockiego do świątecznych życzeń dołączył się Sekretarz Powiatu Michał Twardy, który w imieniu Starosty Płockiego Mariusza Bieńka złożył wielkanocne życzenia skierowane do policjantów i pracowników policji.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.