Nie żyje Sebastian Jędrzejewski, Mistrz Olimpijski z Abu Dhabi

Wspaniały, pogodny, pracowity, dobry człowiek. Takim zapamiętają Sebastiana Jędrzejewskiego wszyscy, którzy choć raz spotkali Go na swojej życiowej drodze. Trudno uwierzyć, że nie ma Go już wśród nas…

Kiedy niespełna trzy tygodnie temu mieliśmy zaszczyt gościć Sebastiana Jędrzejewskiego w Starostwie Powiatowym w Płocku, pękaliśmy z dumy, że skromny mieszkaniec Ciółkowa tak pięknie promuje nasz region na całym świecie.

Sebastian i Jego trener Mariusz Żukowski dopiero co wrócili wtedy z Abu Dhabi, gdzie odbywały się Światowe Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych. Nasz zawodnik zdobył tam aż trzy złote medale w dwuboju siłowym.

Panowie opowiadali o swoim pobycie, Sebastian nie krył wzruszenia ze słów uznania i gratulacji płynących z całego kraju. Miał jeszcze tyle planów, tak wiele chciał dać z siebie ku radości mieszkańców Ciółkowa i całego Powiatu Płockiego.

Niestety, wszystkie te plany i nadzieje nieoczekiwanie legły w gruzach. Sebastian Jędrzejewski, nasz Mistrz, nasza Duma i po prostu wspaniały Człowiek, zmarł nagle w sobotę 13 kwietnia. Miał zaledwie 33 lata.

Rodzinie śp. Sebastiana, Jego bliskim i wszystkim tym, dla których Jego śmierć jest ogromnym ciosem, składamy najszczersze wyrazy współczucia.

„Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci” – pisała poetka Wisława Szymborska. Powiat Płocki będzie o Tobie pamiętać zawsze, nasz wielki Mistrzu…

Msza św. pogrzebowa zaplanowana jest na środę 17 kwietnia o godz. 14.00 w kościele parafialnym pw. św. Michała Archanioła w Woźnikach.

 

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.