Konferencja Sprawozdawczo-Wyborcza Oddziału Powiatowego ZNP w Płocku

W piątek, 5 kwietnia w Soczewce odbyła się Konferencja Sprawozdawczo-Wyborcza Oddziału Powiatowego Związku Nauczycielstwa Polskiego w Płocku.

W tym trudnym czasie dla pracowników oświaty, ale także rodziców i dzieci rozmawiano bieżącej, gorącej sytuacji w polskim szkolnictwie. W spotkaniu uczestniczyli: poseł na Sejm RP Piotr Zgorzelski oraz samorządowcy Starosta Płocki Mariusz Bieniek, Członek Zarządu Powiatu w Płocku Bogdan Banaszczak oraz Wójt Gminy Nowy Duninów Mirosław Krysiak. Wszyscy mocno podkreślili swoje poparcie dla protestujących nauczycieli. Dużo mówili też o problemach związanych z oświatą w kontekście samorządu.

Gratulujemy Radnej Powiatu Płockiego Ewie Kowalak, która ponownie została wybrana na Prezesa Oddziału Powiatowego ZNP w Płocku.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.