Sprawozdawcze Zebranie Delegatów Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność" Regionu Płock

Coroczne Sprawozdawcze Zebranie Delegatów Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ ,,Solidarność” Regionu Płockiego odbyło się 4 kwietnia 2019 roku. Rozpoczęło się ono wprowadzeniem sztandaru, hymnem państwowym, powitaniem delegatów i zaproszonych gości przez Przewodniczącego Sekcji Marka Krysztofiaka.

Tematem spotkania było sprawozdanie Przewodniczącego z Działalności Rady Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność" Regionu Płockiego za 2017 rok, sprawozdanie z działalności Komisji Rewizyjnej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność" Regionu Płockiego za 2017 rok oraz omówienie bieżącej sytuacji w oświacie.

W czwartkowym spotkaniu uczestniczyli Wicestarosta Iwona Sierocka oraz Przewodniczący Rady Powiatu w Płocku Lech Dąbrowski.

 

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.