Sprawozdawcze Zebranie Delegatów Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność" Regionu Płock

Coroczne Sprawozdawcze Zebranie Delegatów Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ ,,Solidarność” Regionu Płockiego odbyło się 4 kwietnia 2019 roku. Rozpoczęło się ono wprowadzeniem sztandaru, hymnem państwowym, powitaniem delegatów i zaproszonych gości przez Przewodniczącego Sekcji Marka Krysztofiaka.

Tematem spotkania było sprawozdanie Przewodniczącego z Działalności Rady Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność" Regionu Płockiego za 2017 rok, sprawozdanie z działalności Komisji Rewizyjnej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność" Regionu Płockiego za 2017 rok oraz omówienie bieżącej sytuacji w oświacie.

W czwartkowym spotkaniu uczestniczyli Wicestarosta Iwona Sierocka oraz Przewodniczący Rady Powiatu w Płocku Lech Dąbrowski.