XXV Zgromadzenie Ogólne Związku Powiatów Polskich

3 kwietnia w AirPort Hotel Okęcie w Warszawie rozpoczęło się XXV Zgromadzenie Ogólne Związku Powiatów Polskich. Dwudniowe zgromadzenie ZPP połączone jest z organizacją uroczystego jubileuszu XX-lecia Związku Powiatów Polskich oraz wręczeniem nagród i dyplomów laureatom Ogólnopolskiego Rankingu Gmin i Powiatów za 2018 rok.

Podczas zgromadzenia, delegaci, wśród których jest Wiceprzewodniczący XXV Zgromadzenia Ogólnego Związku Powiatów Polskich, Członek Zarządu ZPP, Starosta Płocki Mariusz Bieniek, dyskutują o najważniejszych dla samorządów problemach, wypracowują stanowiska, które zostaną przekazane właściwym organom. Dokonują także zatwierdzenia rocznego sprawozdania finansowego, przyjmują budżet na rok bieżący. Przedstawiciele członkowskich powiatów zmienią Statut Związku oraz przyjmą program działania organizacji na 2019 r.

Zgromadzenie Ogólne ma szczególny charakter, ponieważ po reaktywacji powiatów w 1998 r., odtworzony został także Związek Powiatów Polskich i właśnie mija 20-ta rocznica jego powstania. Podczas zjazdu korporacja wręczy również uhonorowania związane ze swoim świętem. Otrzymają je te organizacje i osoby, które zasłużyły się w pracy na rzecz samorządów powiatowych, a także te, które od lat współpracują z ZPP.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.