Muzyczny wieczorek dla Pań i Panów

W minioną niedzielę, 10 marca 2019 r. sala gimnastyczna Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie zamieniła się w klimatyczną kawiarenkę.

W uroczej atmosferze, przy blasku świec i w towarzystwie wspaniałej publiczności nasza młodzież po raz kolejny miała okazję zaprezentować swoje wokalno-instrumentalne talenty. Muzyczne upominki były bardzo zróżnicowane. Rozbrzmiewał m.in. Marek Grechuta, Alicja Majewska, Anna German.

W spotkaniu uczestniczył Starosta Płocki Mariusz Bieniek, który złożył wszystkim Paniom życzenia oraz wręczył symboliczne tulipany.