Płoccy policjanci podsumowali stan bezpieczeństwa w minionym roku

Dziś, w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku odbyło się spotkanie z Komendantem Wojewódzkim Policji zs. w Radomiu insp. Tomaszem Michułką, podczas którego policjanci podsumowali miniony rok.

O godzinie 11.00 rozpoczęła się narada służbowa podsumowująca wyniki uzyskane przez płocką Policję w 2018 roku. W odprawie uczestniczył m.in.: Prezydent Płocka Andrzej Nowakowski, Wicestarosta Iwona Sierocka, Komendan Straży Miejskiej w Płocku Piotr Umiński oraz policjanci i pracownicy płockiej Policji.

Odprawę rozpoczął Komendant Miejski Policji w Płocku nadkom. Sławomir Żelechowski, który powitał uczestniczących w odprawie gości oraz policjantów i pracowników Policji. Komendant przedstawił główne kierunki działań jakie determinowały realizację zadań w minionym roku. Podczas spotkania omówiono szczegółowo stan bezpieczeństwa w roku 2018 oraz przekazano informację na temat wyników uzyskanych w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku w odniesieniu do innych komend na terenie Garnizonu Mazowieckiego Policji.

Podczas odprawy głos zabrali również zaproszeni goście. Zarówno Prezydent Płocka jak i Wicestarosta złożyli podziękowania za służbę i pracę jaką płoccy policjanci i pracownicy Policji włożyli w zapewnienie bezpieczeństwa w minionym roku. Goście zapewnili również, że w 2019 roku nadal będą wspierać płocką Policję w jej działaniach.