Płoccy policjanci podsumowali stan bezpieczeństwa w minionym roku

Dziś, w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku odbyło się spotkanie z Komendantem Wojewódzkim Policji zs. w Radomiu insp. Tomaszem Michułką, podczas którego policjanci podsumowali miniony rok.

O godzinie 11.00 rozpoczęła się narada służbowa podsumowująca wyniki uzyskane przez płocką Policję w 2018 roku. W odprawie uczestniczył m.in.: Prezydent Płocka Andrzej Nowakowski, Wicestarosta Iwona Sierocka, Komendan Straży Miejskiej w Płocku Piotr Umiński oraz policjanci i pracownicy płockiej Policji.

Odprawę rozpoczął Komendant Miejski Policji w Płocku nadkom. Sławomir Żelechowski, który powitał uczestniczących w odprawie gości oraz policjantów i pracowników Policji. Komendant przedstawił główne kierunki działań jakie determinowały realizację zadań w minionym roku. Podczas spotkania omówiono szczegółowo stan bezpieczeństwa w roku 2018 oraz przekazano informację na temat wyników uzyskanych w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku w odniesieniu do innych komend na terenie Garnizonu Mazowieckiego Policji.

Podczas odprawy głos zabrali również zaproszeni goście. Zarówno Prezydent Płocka jak i Wicestarosta złożyli podziękowania za służbę i pracę jaką płoccy policjanci i pracownicy Policji włożyli w zapewnienie bezpieczeństwa w minionym roku. Goście zapewnili również, że w 2019 roku nadal będą wspierać płocką Policję w jej działaniach.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.