Złote Gody w Brudzeniu Dużym

„… i ślubuję Ci miłość (…) oraz to, że Cię nie opuszczę aż do śmierci.” 50 lat wspólnego życia, w zdrowiu i w chorobie, w dostatku i w biedzie, Złote Gody w miniony weekend obchodziły pary z Gminy Brudzeń Duży.

W uroczystości wręczenia odznaczeń i gratulacji za długoletnie pożycie małżeńskie wzięło udział dziesięć wspaniałych par, które mogą się pochwalić 50-letnim stażem małżeńskim. Uroczystego wręczenia „Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” - polskich cywilnych odznaczeń państwowych nadawanych przez Prezydenta RP dokonał Wójt Gminy Brudzeń Duży z Przewodniczącym Rady Powiatu w Płocku Lechem Dąbrowskim.