100 dni do matury…

19 stycznia 2019 r. uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Śniadeckiego w Wyszogrodzie przeżywali studniówkowe szaleństwo. Pani Dyrektor Joanna Misiakowska jako pierwsza przywitała gości i złożyła życzenia przyszłym maturzystom. Życząc udanego balu przypomniała, że kończy się pewien etap w ich życiu.

Przed nimi egzamin dojrzałości i dorosłe życie. Kolejnym punktem powitań były okolicznościowe przemówienia zaproszonych gości m. in. Starosty Płockiego – Mariusza Bieńka, który życzył młodzieży sukcesów na maturze oraz wspaniałej zabawy. Bal studniówkowy to również chwila podziękowań. Były więc kwiaty i podziękowania od uczniów dla dyrekcji i wychowawców: p Anny Cichockiej, p Joanny Pawłowskiej, p. Katarzyny Kamińskiej, p. Idy Zielińskiej oraz p. Piotra Irzyka – za pomoc i wsparcie w drodze do osiągnięcia życiowego sukcesu. Uczniowie podziękowali także rodzicom, Radzie Rodziców na czele z Przewodniczącą – Elżbietą Pydyniak oraz Przewodniczącej Komitetu Studniówkowego p. Agnieszce Szymańskiej, którzy szczególnie aktywnie uczestniczyli w przegotowaniach balu studniówkowego. Dla wszystkich gości zaśpiewali Wiktoria Kopka oraz Karol Pisarski przy akompaniamencie Juli Kopki i Justyny Stalczewskiej. Na parkiecie zameldowali się uczniowie dwóch klas Liceum Ogólnokształcącego oraz trzech klas Technikum. Dziewczęta w szykownie dobranych sukniach, chłopcy w eleganckich garniturach rozpoczęli studniówkę tradycyjnym polonezem. Następnie organizatorzy zaprosili wszystkich gości do stołów i życzyli udanej zabawy. W czasie bloków muzycznych parkiet pełen był młodzieży i zaproszonych gości wraz z osobami towarzyszącymi. Wszyscy wspaniale bawili się w rytm hitów disco z lat 90., ale także utworów współczesnych. Szampańska zabawa trwała do białego rana.