Informacja o zimowym utrzymaniu dróg powiatowych

Od kilku dni mieszkańcy Powiatu Płockiego borykają się z dość intensywnymi opadami śniegu. Niebezpiecznie robi się zwłaszcza wtedy, gdy następuje krótka odwilż, a za chwilę temperatura znowu spada poniżej zera. Uważać powinni szczególnie kierowcy.

Pracownicy Zarządu Dróg Powiatowych w Płocku, jak właściwie co roku o tej porze, mają pełne ręce roboty.

Obowiązują całodobowe dyżury na wszystkich bazach ZDP, tj. w Sikorzu, w Bodzanowie i w Gąbinie. Podejmowane są wszelkie możliwe działania mające na celu zmniejszenie lub ograniczenie zakłóceń ruchu drogowego, które są spowodowane występującymi obecnie warunkami atmosferycznymi.

Drogowcy informują, że na szczęście wszystkie drogi w Powiecie Płockim są przejezdne. - W związku z prognozowanymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, mogą wystąpić przejściowe utrudnienia w ruchu na drogach powiatowych będących w naszym Zarządzie – mówi Dyrektor ZDP w Płocku Marcin Błaszczyk.

Dyrektor dodaje, że ilość pracującego sprzętu może się zmieniać w zależności od pory dnia i występujących warunków pogodowych.

Informacje na temat zimowego utrzymania dróg powiatowych na terenie Powiatu Płockiego znajdują się na stronie internetowej Zarządu Dróg Powiatowych w Płocku pod adresem www.zdpplock.pl w zakładce Aktualności – Zimowe utrzymanie dróg.

 

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.