Spotkanie wigilijne w Brwilnie

Spotkanie wigilijne w Brwilnie odbyło się w piątek, 21 grudnia, w siedzibie Domu Pomocy Społecznej im. Bł. Abp. A. J. Nowowiejskiego w Brwilnie. Uczestniczyli w nim m.in. Wicestarosta Iwona Sierocka, Przewodniczący Rady Powiatu w Płocku Lech Dąbrowski oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Małgorzata Lewandowska.

Na tę Wigilię najbardziej czekali pensjonariusze Domu Pomocy Społecznej w Brwilnie. Z wielką radością powitali przybyłych gości wspólnie z Kapelanem DPS-u, ks. Krzysztofem Szulińskimn i Dyrektor DPS Joanną Augustowską i zaprezentowali sztukę teatralną, w której udział wzięli mieszkańcy i pracownicy domu.

Wicestarosta Iwona Sierocka Pracownikom DPS-u podziękowała za oddanie i zaangażowanie w pomoc tym najbardziej potrzebującym. Życzyła im, aby ich pracę doceniali i rozumieli też najbliżsi, bo solidne oparcie jest bardzo potrzebne. Przekazała również życzenia pensjonariuszom na Święta Bożego Narodzenia i nadchodzący Nowy Rok, życząc tego, by każdy nowy dzień przynosił dużo szczęścia. Świąteczne życzenia pensjonariuszom i pracownikom DPS-u złożył też Przewodniczący Lech Dąbrowski, który oprócz zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności życzył także nieustającej wiary w drugiego człowieka i nadziei, która nigdy nie gaśnie.

Na koniec, jak tradycja nakazuje wszyscy mogli skosztować wigilijnych smakołyków.