Spotkanie wigilijne w Brwilnie

Spotkanie wigilijne w Brwilnie odbyło się w piątek, 21 grudnia, w siedzibie Domu Pomocy Społecznej im. Bł. Abp. A. J. Nowowiejskiego w Brwilnie. Uczestniczyli w nim m.in. Wicestarosta Iwona Sierocka, Przewodniczący Rady Powiatu w Płocku Lech Dąbrowski oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Małgorzata Lewandowska.

Na tę Wigilię najbardziej czekali pensjonariusze Domu Pomocy Społecznej w Brwilnie. Z wielką radością powitali przybyłych gości wspólnie z Kapelanem DPS-u, ks. Krzysztofem Szulińskimn i Dyrektor DPS Joanną Augustowską i zaprezentowali sztukę teatralną, w której udział wzięli mieszkańcy i pracownicy domu.

Wicestarosta Iwona Sierocka Pracownikom DPS-u podziękowała za oddanie i zaangażowanie w pomoc tym najbardziej potrzebującym. Życzyła im, aby ich pracę doceniali i rozumieli też najbliżsi, bo solidne oparcie jest bardzo potrzebne. Przekazała również życzenia pensjonariuszom na Święta Bożego Narodzenia i nadchodzący Nowy Rok, życząc tego, by każdy nowy dzień przynosił dużo szczęścia. Świąteczne życzenia pensjonariuszom i pracownikom DPS-u złożył też Przewodniczący Lech Dąbrowski, który oprócz zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności życzył także nieustającej wiary w drugiego człowieka i nadziei, która nigdy nie gaśnie.

Na koniec, jak tradycja nakazuje wszyscy mogli skosztować wigilijnych smakołyków.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.