Spotkanie opłatkowe płockiej „Solidarności”

Przedświąteczne spotkanie opłatkowe Regionu Płockiego NSZZ „Solidarność” oraz zaproszonych gości odbyło się w czwartek, 20 grudnia, w Opactwie Pobenedyktyńskim w Płocku. Było tradycyjne dzielenie się opłatkiem, nie zabrakło pięknych kolęd i chwili refleksji.

W uroczystości wzięli udział m.in. Biskup Płocki Piotr Libera, Wicestarosta Iwona Sierocka, oraz Przewodniczący Zarządu Regionu Płockiego NSZZ „Solidarność” Artur Burnat.

Wicestarosta Iwona Sierocka, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i zakończenia roku, podziękował związkowcom za dobrą współpracę dla dobra regionu i obopólny szacunek. Złożyła także najlepsze świąteczne życzenia od całego Samorządu Powiatu Płockiego.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.