Świąteczne spotkanie w Komendzie Miejskiej Policji

Przed nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia, płoccy policjanci w gronie współpracowników i zaprzyjaźnionych służb mundurowych złożyli sobie życzenia oraz, jak nakazuje tradycja podzielili się opłatkiem – symbolizującym braterstwo, miłość, pokój i pojednanie. We wtorek, 18 grudnia tradycyjnie już, jak co roku, w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku miało miejsce uroczyste spotkanie wigilijne funkcjonariuszy i pracowników policji.

Uroczystość otworzył Komendant Miejski Policji w Płocku nadkom. Sławomir Żelechowski, który złożył wszystkim zebranym życzenia: spokoju, radości i życzliwości w czasie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Wicestarosta Iwona Sierocka w imieniu Starosty Płockiego Mariusza Bieńka i swoim własnym również życzyła radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Podziękowała także za dotychczasową współpracę Policji z władzami powiatowymi.

Po życzeniach policjanci wspólnie z Ks. kan. Jerzym Ławickim i zaproszonymi gośćmi zgodnie z tradycją podzielili się opłatkiem.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.