Świąteczne spotkanie w Komendzie Miejskiej Policji

Przed nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia, płoccy policjanci w gronie współpracowników i zaprzyjaźnionych służb mundurowych złożyli sobie życzenia oraz, jak nakazuje tradycja podzielili się opłatkiem – symbolizującym braterstwo, miłość, pokój i pojednanie. We wtorek, 18 grudnia tradycyjnie już, jak co roku, w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku miało miejsce uroczyste spotkanie wigilijne funkcjonariuszy i pracowników policji.

Uroczystość otworzył Komendant Miejski Policji w Płocku nadkom. Sławomir Żelechowski, który złożył wszystkim zebranym życzenia: spokoju, radości i życzliwości w czasie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Wicestarosta Iwona Sierocka w imieniu Starosty Płockiego Mariusza Bieńka i swoim własnym również życzyła radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Podziękowała także za dotychczasową współpracę Policji z władzami powiatowymi.

Po życzeniach policjanci wspólnie z Ks. kan. Jerzym Ławickim i zaproszonymi gośćmi zgodnie z tradycją podzielili się opłatkiem.