Najpiękniejsze Szopki Bożonarodzeniowe w DPS w Koszelewie

„Dzielimy się z Wami naszymi talentami” – wystawa prac mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Koszelewie oraz uroczyste rozstrzygnięcie konkursu plastycznego na „Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową” były okazją do spotkania na które organizatorzy – Prezes Stowarzyszenia „Bezpieczna Przystań” Jolanta Bluszcz oraz Dyrektor DPS w Koszelewie Marlena Marciniak zaprosili do DPS w Koszelwie w czwartkowe przedpołudnie.

W konkursach udział wzięły domy pomocy społecznej i warsztaty terapii zajęciowej działające na terenie Powiatu Płockiego. Pierwszy konkurs polegał na wydaniu kalendarza „Dzielimy się z Wami naszymi talentami”, który zawiera prace mieszkańców domu wykonane podczas zajęć terapeutycznych, drugi na przygotowaniu Szopek Bożonarodzeniowych, które wzięły udział w konkursie na „Najpiękniejszą Szopkę Bożonarodzeniową”. I tak komisja złożona m.in. z Wicestarosty Iwony Sierockiej, która przy okazji wszystkim zebranym złożyła świąteczne życzenia, za najpiękniejszą szopkę uznała tę wykonaną przez mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Koszelewie.

Całość uświetnił występ młodzieży z Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie, a całe spotkanie zakończyło się wręczeniem nagród mieszkańcom domu, których prace znalazły się we wspomnianym kalendarzu, wspólnym kolędowaniem z zespołem „Mucha” i słodkim poczęstunkiem.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.