Dzień Edukacji Narodowej w Zespole Szkół w Gąbinie

- Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w imieniu Samorządu Powiatu Płockiego dziękuję wszystkim Nauczycielom, Pedagogom oraz Pracownikom Oświaty za trud wkładany w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia, za zaangażowanie w pracę oraz działania podejmowane na rzecz rozwoju i promocji szkoły – mówił Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Adam Sierocki podczas obchodów Dnia Edukacji Narodowej zorganizowanego w Zespole Szkół im. St. Staszica w Gąbinie.

Obchodzony 14 października Dzień Edukacji Narodowej to wspólne święto uczniów i pracowników oświaty, upamiętniające rocznicę powołania w 1773 r. Komisji Edukacji Narodowej, w Polsce znany głównie jako Dzień Nauczyciela. Tradycyjne już spotkanie władz samorządowych ze środowiskiem oświatowym było okazją do podziękowań, gratulacji oraz okazją do podkreślenia szczególnej wartości pracy nauczycieli i wychowawców. Nie zabrakło również części artystycznej, która została przygotowana przez uczniów szkoły.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.