Program „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny” w wyszogrodzkiej podstawówce

10 października wojewódzki program pn. „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny” zawitał do Szkoły Podstawowej im. K.K. Baczyńskiego w Wyszogrodzie. Tradycyjnie dzieci miały okazję zapoznać się z zasadami ruchu drogowego i zasadami udzielania pierwszej pomocy w formie pogadanki oraz pokazów. Cały materiał przekazywany był w przystępny, dostosowany do wieku dzieci sposób. Wykładowcami tym razem byli eksperci ze swoich dziedzin, osoby, które na co dzień walczą o życie i zdrowie osób poszkodowanych w zdarzeniach drogowych. Wśród młodych słuchaczy znaleźli się Starosta Mariusz Bieniek oraz Sekretarz Gminy i Miasta Wyszogród Anna Kossakowska. Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali odblaski oraz inne drobne upominki związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.