Pszczelarze z regionu płockiego gościli w płockim Starostwie Powiatowym w Płocku

10 października w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Płocku zgromadzili się delegaci gminnych związków pszczelarzy na XVIII Walnym Zebraniu Sprawozdawczo Wyborczym Regionalnego Związku Pszczelarzy w Płocku. Tego dnia mieli wysłuchać sprawozdań z działalności Związku i Zarządu w mijającej kadencji oraz wybrać przyszłe władze organizacji. Podczas spotkania funkcję gospodarcza pełnił Przewodniczący Rady Powiatu w Płocku Lech Dąbrowski, który odznaczył Związek medalem pamiątkowym „Zasłużony dla Powiatu”, drugi medal Kapituła przyznała panu Zygmuntowi Majewskiemu. Związek przyznał także dwa najwyższe pszczelarskie odznaczenia, mianowicie Statuetki pomnika ks. dr Jana Dzierżona oraz Medale im. ks. dr Jana Dzierżona dla szczególnie zasłużonych działaczy.