Odznaczenia, gratulacje i życzenia dla małżeństw z gminy Łąck

- Proszę przyjąć wyrazy największego uznania, najszczersze gratulacje i życzenia samych pięknych dni na kolejne lata wspólnego życia – zwracał się do tych wyjątkowych, długoletnich małżeństw Wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Płocku Adam Sierocki.

W uroczystości wręczenia odznaczeń i gratulacji za długoletnie pożycie małżeńskie wzięło udział kilkadziesiąt wspaniałych par z gminy Łąck. Dwoje małżonków mogło się pochwalić 67-letnim stażem, ale wśród uhonorowanych byli również mieszkańcy z dorobkiem 63, 61, 60 lat itd. Najmłodsi stażem, którzy zostali wyróżnieni, spędzili ze sobą 50 lat.

Uroczystość odbyła się w hali sportowej w Łącku. Gospodarzem spotkania był Wójt Gminy Łąck Zbigniew Białecki, który wręczył jubilatom „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” – polskie cywilne odznaczenia państwowe nadawane przez Prezydenta RP.

Gratulacje i życzenia znakomitym parom pragnęli złożyć także zaproszeni goście, wśród których był Wiceprzewodniczący Rady Powiatu w Płocku Adam Sierocki.

– W imieniu Samorządu Powiatu Płockiego życzę Państwu, by przez wszystkie dni towarzyszyła Państwu wspaniała, ogromna, mądra miłość, żebyście dostrzegali siebie w natłoku codziennych spraw i zawsze patrzyli na siebie sercem – mówił do małżonków Wiceprzewodniczący Adam Sierocki.

 

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.