Dwie drogi w Gminie Staroźreby już zmodernizowane

Konkretnie mowa tu o 4,5 km odcinku drogi powiatowej nr 2926W (Ostrzykowo - Nowa Wieś) oraz o 2,8 km odcinku drogi nr 2925W (Piączyn – Włóki) – w ramach I etapu realizacji. Wartość całkowita zadania to ponad 630 tys. zł. Odbiór drogi odbył się w Nowej Wsi w Gminie Staroźreby. Samorządowców niezwykle gościnnie powitała lokalna społeczność.

Modernizacja tych dwóch dróg to jedna z bardziej wyczekiwanych inwestycji w naszym powiecie. Dla mieszkańców okolicznych miejscowości to trasy, które muszą codziennie pokonywać w drodze do pracy czy szkoły. Starosta Mariusz Bieniek wraz z radnymi podjęli decyzję, aby właśnie tu skierować prace drogowe w tym sezonie. Nie jest to jeszcze koniec, bowiem oddany 2,8 km odcinek trasy Piączyn – Włóki to dopiero I etap prac, które planowane są w tym rejonie.

W odbiorze uczestniczyli Starosta Płocki Mariusz Bieniek, Członek Zarządu Powiatu Płockiego Paweł Jakubowski, Wójt Gminy Staroźreby Józef Stradomski oraz Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Płocku Marcin Błaszczyk.