I etap modernizacji obiektów sportowych w Wyszogrodzie – umowa podpisana

Przetarg rozstrzygnięty, umowa podpisana, teraz już tylko czas zacząć prace. Lada chwila rozpocznie się długo oczekiwana modernizacja obiektów sportowych w Wyszogrodzie. W pierwszej kolejności odnowione zostanie boisko.

Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmował przebudowę istniejącego boiska do piłki nożnej, budowę ogrodzenia po jego obwodzie, piłkochwytów i bramek, budowę dojścia i dojazdu do boiska oraz przebudowę istniejącej kanalizacji deszczowej. Na przeprowadzenie powyższych prac z końcem lipca ogłoszony został przetarg nieograniczony. Wpłynęły trzy oferty, a których najkorzystniejszą złożyła firma Ada- light Sp. z o.o. Budy Kozickie 56, 09-500 Gostynin. Dziś została podpisana umowa pomiędzy Starostą Płockim Mariuszem Bieńkiem a Wykonawcą. Wyremontowany obiekt zostanie oddany do użytku z końcem listopada 2018 roku.