Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19 w Gąbinie

3 września 2018 r. o godzinie 9.15 w Sali Gimnastycznej Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 z udziałem Wicestarosty Iwony Sierockiej oraz Dyrektora Wydziału Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Płocku Małgorzaty Struzik.

W pierwszym dniu nowego roku szkolnego przedstawiciele samorządu Powiatu Plockiego, kadra pedagogiczna i uczniowie szkoły pożegnali uroczyście wieloletniego Wicedyrektora szkoły Sławomira Sztygla, który z dniem 1 września 2018 r. przeszedł na emeryturę.

Życząc wszystkim uczniom udanego powrotu do szkoły i zapału do dalszej pracy zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną proponowaną przez Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Gąbinie.