Wybory Kobiety Sukcesu Mazowsza 2018. Można zgłaszać kandydatki

12 września 2018 roku odbędzie się VIII edycja Gali Kobiet Sukcesu Mazowsza. Uroczyście uhonorowana zostanie Złota Dziesiątka pań wyróżnionych podczas Wyborów Kobiety Sukcesu Mazowsza, a statuetkę z rąk Marszałka Województwa Mazowieckiego otrzyma wybrana przez kapitułę Kobieta Sukcesu 2018.

Kandydatki zgłaszają przedstawiciele regionalnych mediów, organizacji społecznych i samorządów. Są nimi panie, które w minionym roku były bohaterkami dziennikarskich publikacji, zostały zauważone przez swoje środowiska, otrzymały nagrody w różnych dziedzinach.

Spośród kandydatek Złotą Dziesiątkę – i spośród niej Kobietę Sukcesu 2018 – wyłoni kapituła, składająca się z autorytetów i uznanych postaci Mazowsza.

Patronat nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 31 lipca 2018 roku. Więcej informacji o inicjatywie można znaleźć na stronie www.kobietysukcesu.eu

Wybory Kobiet Sukcesu w trzech regionach Polski: na Warmii i Mazurach, Mazowszu i Śląsku, od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem społeczności. Łącznie uhonorowanych zostało ponad 200 kobiet. W tym roku powstaje Stowarzyszenie Kobiet Sukcesu, które połączy wszystkie te wyjątkowe panie, pozwoli na wymianę doświadczeń, będzie platformą współpracy wyjątkowych kobiet z całej Polski.

Warto wspomnieć, że w Złotej Dziesiątce Kobiet Sukcesu Mazowsza 2017 znalazła się m.in. Pani Jadwiga Korneszczuk – działaczka społeczna, Prezes Zarządu Oddziału Okręgowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Płocku.

Zgłoszenie kandydatki do wyborów Kobiet Sukcesu Mazowsza powinno zawierać:

1. Imię i nazwisko kandydatki
  2. Pełnione funkcje, stanowiska, prowadzone firmy
  3. Kontakt (miejscowość, telefon, e-mail)
  4. Opis działalności i uzasadnienie zgłoszenia do konkursu (od 1500 do 3000 znaków)
  5. Zdjęcie kandydatki
  6. Dane kontaktowe osoby zgłaszającej (telefon, e-mail)

Zgłoszenia należy przesyłać elektronicznie do 31 lipca 2018 roku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.