Nowe pojazdy dla jednostek organizacyjnych powiatu płockiego

Powiat płocki zakończył realizację projektu pod nazwą „Program wyrównywania różnic między regionami III”, w ramach którego samorząd powiatowy otrzymał ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych dofinansowanie na zakupu 4 pojazdów przystosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych na łączną kwotę 443 080,00 zł. Wspomniane samochody trafiły do:

Wspomniane samochody trafiły do:

1. Zespołu Szkół Specjalnych w Goślicach – zakup mikrobusu 9-cio miejscowego, specjalnie przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich – kwota dofinansowania ze środków PFRON - 72 660,00 zł.
  1. Dom Pomocy Społecznej w Goślicach – zakup mikrobusu 9-cio miejscowego, specjalnie przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich - kwota dofinansowania ze środków PFRON - 72 660,00 zł.
  1. Warsztat Terapii Zajęciowej przy Domu Pomocy Społecznej w Zakrzewie – zakup autobusu do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich - kwota dofinansowania ze środków PFRON – 225 100,00 zł.
  1. Dom Pomocy Społecznej w Brwilnie – zakup mikrobusu 9-cio miejscowego, specjalnie przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich - kwota dofinansowania ze środków PFRON - 72 660,00 zł.

W uroczystym przekazaniu pojazdów udział wzięli: Dyrektor Mazowieckiego Oddziału Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych Anna Wendzel, Starosta Płocki Mariusz Bieniek, Wicestarosta Iwona Sierocka oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Małgorzata Lewandowska.