Zapraszamy w niedzielę do Łącka na XXVII Giełdę Rolniczą

MODR Oddział Płock wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Płocku, Wójtem Gminy Łąck i Zarządem Stada Ogierów w Łącku, serdecznie zapraszają do udziału w XXVII Giełdzie Rolniczej, która odbędzie się w najbliższą niedzielę, 13 maja 2018 roku, na terenie przy Hali Sportowej w Łącku, ul Gostynińska 2.

W ofercie giełdy są m.in.:

• prezentacje handlowe i usługowe firm działających dla rolnictwa; będą m.in. maszyny i urządzenia, nawozy, pasze, środki ochrony roślin, samochody osobowe i dostawcze,
  • punkty konsultacyjne instytucji związanych z rolnictwem,
  • pokaz pracy maszyn rolniczych na polu,
  • kiermasze i prezentacja gospodarstw ekologicznych,
  • kiermasz kwiatów, drzew, krzewów ozdobnych i owocowych,
  • kiermasz wyrobów rękodzieła ludowego,
  • prezentacja gospodarstw agroturystycznych, promocja walorów turystyczno-krajoznawczych Mazowsza,
  • wybór „Najciekawszego stoiska reklamowego”, „Najciekawszej oferty rolniczej”, „Najciekawszej oferty ogrodniczej”,
  • występy artystyczne.

Uroczyste otwarcie XXVII Giełdy Rolniczej odbędzie się o godz. 10, impreza potrwa do późnych godzin popołudniowych.

Serdecznie zapraszamy!