Uroczystości Dnia Strażaka w Wrogocinie

Maj, to tradycyjnie od wielu lat Dni Ochrony Przeciwpożarowej. W tym też miesiącu przypada święto patrona strażaków św. Floriana. Obchody Dnia Strażaka, to właściwy moment na podsumowanie działalności i osiągnięć całego systemu ochrony przeciwpożarowej w powiecie oraz do złożenia podziękowań przedstawicielom organizacji, instytucji i podmiotów, które wspierają działalność ratowniczą.

Tegoroczne uroczystości w Wrogocinie w gminie Drobin rozpoczęły się w czwartek, 3 maja mszą świętą w intencji Strażaków i połączone zostały z otwarciem i poświęceniem wyremontowanej Remizy OSP. Oficjalnego przecięcia wstęgi dokonali: Przewodniczący Rady Powiatu w Płocku Lech Dąbrowski, Burmistrz Miasta i Gminy Drobin Andrzej Samoraj oraz Członek Zarządu Powiatu w Płocku Krzysztof Wielec. Samorząd Powiatu Płockiego reprezentował również Radny Powiatu w Płocku Bogdan Banaszczak.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.