Bieg „Razem dla autyzmu” w malowniczych plenerach powiatu płockiego

Już po raz trzeci osoby zrzeszone w Klubie Rodziców Dzieci z Autyzmem w Płocku zorganizowały doroczny bieg. Udział mogli w nim wziąć wszyscy chętni, którzy chcieli wesprzeć tę szczytną akcję. Tym razem zawodnicy musieli pokonać dystans pięciu kilometrów w malowniczej dolinie rzeki Skrwy w podpłockich Radotkach.

Organizatorom akcji jak zawsze przyświecały dwa cele. Pierwszy to symbol wsparcia dla dzieci i ich rodziców, borykających się z autyzmem. Drugi miał charakter bardziej praktyczny – wpisowe, które płacą uczestnicy przeznaczone jest na organizację turnusu integracyjno-terapeutycznego.

Podczas tegorocznej edycji, 260 uczestników miało do pokonania dystans 5 km w malowniczych okolicach Osady Młynarza w Radotkach, nad rozlewiskiem rzeki Skrwy. Pierwsi zawodnicy dobiegli do mety już po około 20 minutach. Każdy otrzymał pamiątkowy medal.

Dla uczestników w Osadzie Młynarza zorganizowane zostały liczne atrakcje m.in. występy oraz zabawy sportowe dla dzieci.

W wydarzeniu uczestniczył m.in. Starosta Płocki Mariusz Bieniek oraz Prezydent Miasta Płocka Andrzej Nowakowski.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.