Piękna wystawa świąteczna wykonana przez wyjątkowych ludzi

Na pierwszym piętrze w Starostwie Powiatowym w Płocku można podziwiać przepiękne, kolorowe, misternie wykonane ozdoby świąteczne. Wystawa jest dziełem mieszkańców oraz terapeutów Domu Pomocy Społecznej w Goślicach.

Wszyscy, którzy w tym tygodniu odwiedzają Starostwo Powiatowe w Płocku i zatrzymują się na pierwszym piętrze przed pokojami Starosty Płockiego Mariusza Bieńka lub Wicestarosty Iwony Sierockiej, zachwycają się wspaniałymi ozdobami wielkanocnymi, które są ustawione na holu w tym właśnie miejscu.

Na wystawie można zobaczyć drewniane zajączki, drzewka z ręcznie zrobionych pisanek oraz z ziaren kawy, żywe i wykonane z włóczki i papieru kwiaty, świeczki, bazie, są też życzenia świąteczne. Wszystko to jest dziełem mieszkańców i wspaniałych terapeutów z Domu Pomocy Społecznej w Goślicach. Ich przepiękne prace świadczą nie tylko o ogromnym zaangażowaniu, ale i talencie, który mieszkańcy DPS mogą rozwijać dzięki wyjątkowym wychowawcom i opiekunom.

- Dziękujemy pomysłodawcom i twórcom z DPS w Goślicach za możliwość zaprezentowania tej przepięknej wystawy w Starostwie Powiatowym w Płocku. To dla nas zaszczyt i powód do dumy – mówią Wicestarosta Iwona Sierocka i Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Płocku Małgorzata Lewandowska.

 

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.