Znamy wyniki Konkursu na Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku!

W poniedziałek 5 marca, w sali odpraw, w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku odbyła się uroczysta odprawa płockich policjantów z Komendantem Wojewódzkim Policji zs. w Radomiu, Panem insp. Tomaszem Michułką. W spotkaniu wzięli również udział Prezydent Płocka, Pan Andrzej Nowakowski, Wicestarosta Płocki, Pani Iwona Sierocka, Prokurator Okręgowy w Płocku, Pan Przemysław Tarczyński oraz inni zaproszeni goście, policjantki, policjanci i pracownicy Policji.

Podczas odprawy Komendant Wojewódzki Policji odznaczył funkcjonariuszy Policji z Sochaczewa, Gostynina i z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Płocku odznakami „Zasłużony Policjant”. Komendant odznaczył również trzy osoby medalem „Za zasługi dla Policji”.

Po wręczeniu odznaczeń i medali Komendant Wojewódzki, w asyście Wicestarosty Płockiego i Prezydenta Płocka oraz Komendanta Miejskiego Policji w Płocku wręczył dyplomy i złożył gratulacje dzielnicowym, którzy zostali laureatami Konkursu na Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku.

Najpopularniejszym Dzielnicowym 2017 roku został sierż. szt. Piotr Chyliński z Posterunku Policji w Drobinie. Na terenie powiatu drugie miejsce zajął  st. asp. Andrzej Kasiura z  Posterunku Policji w Staroźrebach, a na trzecim miejscu uplasował się  st. asp. Maciej Kowalski z Posterunku Policji w Drobinie. Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Płocku, które wręczała Wicestarosta, Pani Iwona Sierocka.

Po uroczystościach nastąpiło podsumowanie wyników pracy policjantów oraz omówienie stanu bezpieczeństwa na terenie Płocka i powiatu płockiego w 2017 roku.

Słowa podziękowania i życzenia dalszej owocnej służby i pracy skierowali do policjantów i pracowników Policji Prezydent Płocka, Pan Andrzej Nowakowski, Wicestarosta Płocki, Pani Iwona Sierocka i Prokurator Okręgowy z Płocka, Pan Przemysław Tarczyński. Goście zgodnie oceniali współpracę z płocką Policją w 2017 roku jako bardzo dobrą. Deklarowali również, że w bieżącym roku nadal będą wspierać działalność Policji, aby bezpieczeństwo w Płocku i powiecie płockim stale się poprawiało.

(źródło: http://www.mazowiecka.policja.gov.pl/wpl/informacje/aktualnosci/17065,Ploccy-policjanci-podsumowali-miniony-rok.html)

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.