Powiat Płocki na Dzień Kobiet – spektakl „Szalone nożyczki”

Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku w niedzielę 4 marca gościł mieszkanki powiatu płockiego, kobiety aktywne, które aktywizują lokalną społeczność oraz działają na jej rzecz. Wśród gości znalazły się lokalne liderki – sołtyski, radne gminne, przedstawicielki kół gospodyń wiejskich, lokalnych stowarzyszeń i fundacji, działaczki społeczne, animatorki kultury lokalnej, a także wszystkie te mieszkanki, które odpowiedziały na komunikat ogłoszony na stronie Starostwa Powiatowego w Płocku.

Przedstawienie było swego rodzaju prezentem Zarządu i Rady Powiatu Płockiego dla aktywnych kobiet z terenu powiatu płockiego. Wybór terminu był także nieprzypadkowy, ponieważ przypadał on w niedzielę tuż przed Dniem Kobiet.

- Wierzę, że ten drobny gest od nas, od Powiatu Płockiego, sprawi Paniom wiele przyjemności – dziękował aktywistkom Starosta Płocki Mariusz Bieniek – jest to bowiem ukłon dla Waszej pracy oraz zaangażowania na rzecz rozwoju naszej lokalnej społeczności.

„Szalone nożyczki” - Sztuka jest rekordzistką Guinnessa w ilości granych przedstawień na świecie i zdobywczynią nagrody Charliego Chaplina. A zatem można spodziewać się żartów i gagów niemal filmowych. Można dowiedzieć się również, co słychać w Płocku, a nawet w kraju. Reżyserem spektaklu a także odtwórcą jednej z ról jest Stefan Friedmann. Obsadę stanowią aktorzy płockiego teatru.

Gospodarzami wydarzenia byli Starosta Płocki Mariusz Bieniek oraz Przewodniczący Rady Powiatu w Płocku Lech Dąbrowski.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.