Podsumowanie konkursu ornitologicznego „Ptaki gatunków drapieżnych”

 4 grudnia w siedzibie Starostwa Powiatowego w Płocku odbyło się podsumowanie konkursu ornitologicznego „Ptaki gatunków drapieżnych” dla laureatów szkół powiatu płockiego.

Nagrodzonych zostało 43 autorów prac z Samorządowego Przedszkola , Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Bielsku, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w brudzeniu Dużym, klas gimnazjalnych Szkoły Podstawowej w Słupnie, Szkoły Filialnej w Soczewce, Szkoły Podstawowej w Starej Białej, Samorządowego Przedszkola i Szkoły Podstawowej w Zągotach, Szkoły Podstawowej w Nowym Duninowie, Szkoły Podstawowej i klas gimnazjalnych w Łęgu probostwie.

Prace konkursowe zostały przygotowane pod kierunkiem 22 nauczycieli a uroczystego wręczenia nagród dokonali wspólnie Wicestarosta Iwona Sierocka, Dyrektor Wydziału Edukacji Kultury i Spraw Społecznych Małgorzata Struzik oraz Prezes Zarządu Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Płocku Zbigniew Suchodolski.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.