VII Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty ZNP

Jak ważna jest aktywność fizyczna w życiu każdego człowieka nikomu nie trzeba tłumaczyć. Dlatego Powiat Płocki wiele uwagi poświęca rozwojowi fizycznemu mieszkańców. Czyni to zarówno poprzez budowę odpowiedniej infrastruktury, jak i wspieranie wszelkich inicjatyw zmierzających do rozwoju tej dziedziny aktywności.

W minioną sobotę w Hali Sportowej w Słupnie odbyło się jedno z takich wydarzeń - VII Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Pracowników Oświaty ZNP Powiatu Płockiego organizowanego przez Zarząd Oddziału Powiatowego ZNP w Płocku. Honorowy patronat nad imprezą sprawowali: Starosta Płocki Mariusz Bieniek, Wójt Gminy Słupno Marcin Zawadka oraz Wójt Gminy Stara Biała Sławomir Wawrzyński. Wymienieni byli także fundatorami atrakcyjnych nagród dla uczestników.

Po zaciętej, profesjonalnej walce w duchu fair - play wyłoniono zwycięzców, którymi byli:

• I miejsce - drużyna nauczycieli z Miasta Płock
  • II miejsce – drużyna nauczycieli z Miasta Gminy Wyszogród
  • III miejsce – drużyna nauczycieli z Gminy Słupno

Tuż za podium znalazły się kolejno drużyny z: Drobina, Bodzanowa, Proboszczewic oraz Maszewa. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów jako sędzia główny czuwał Waldemar Kaczorowski – dyrektor Szkoły Podstawowej w Słupnie.

Podczas wydarzenia Powiat Płocki reprezentowali Wicestarosta Iwona Sierocka oraz radna Rady Powiatu w Płocku Ewa Kowalak.