XI Przegląd Twórczości Literackiej Emerytów, Rencistów i Inwalidów pn. "Trening Pamięci"

 XI edycja Przeglądu Twórczości Literackiej Seniora znalazła swój finał 30 listopada w Centrum Aktywności Seniora w Płocku, gdzie w sali wypełnionej miłośnikami literatury, najlepsze dzieła zostały nagrodzone statuetkami i upominkami ufundowanymi przez Starostę Płockiego   Mariusz Bieńka. Organizatorem Przeglądu był Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów, Zarząd Okręgowy w Płocku oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Płocku.

Komisja konkursowa, w skład której weszli: Grażyna Rybicka, Alicja Pietrzak i Grażyna Gałach po burzliwych obradach wyłoniła zwycięzców w dwóch kategoriach: poezja i proza. I tak W kategorii poezja I miejsce zajęli ex aequo Maria Sieczkowska i Stefan Dołkowski, II miejsce Teresa Huczek i Kazimierz Radwański, miejsce III przypadło Waldemarowi Rypińskiemu, a wyróżnienie Danucie Cendlewskiej. W kategorii proza wyróżnieni zostali: Sabina Dołkowska, Maria Sieczkowska i Zdzisław Waruszewski.

Niezwykłych utworów napisanych przez seniorów przyjemność wysłuchać mieli Wicestarosta Iwona Sierocka, Przewodniczący Rady Powiatu w Płocku Lech Dąbrowski oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Płocku Małgorzata Lewandowska. Całość poprowadziła Jadwiga Korneszczuk Przewodnicząca PZERiI.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.