Dyplomy dla absolwentów i czepkowanie Licencjatów Pielęgniarstwa

We wtorek, 28 listopada Wicestarosta Iwona Sierocka wzięła udział w uroczystym wręczeniu dyplomów absolwentom studiów stacjonarnych kierunków pielęgniarstwo i kosmetologia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Płocku. Było też tradycyjne czepkowanie przyszłych pielęgniarzy.

Po wystąpieniach okolicznościowych odbyło się wręczenie dyplomów, Chór Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku odśpiewał „Gaude Mater”, następnie było widowiskowe czepkowanie, po którym absolwenci złożyli przyrzeczenie pielęgniarskie.

Bohaterowie uroczystości otrzymali kwiaty i gratulacje od młodszych kolegów, sami też podziękowali władzom uczelni i wydziału.