Nowy żłobek w Słupnie

Zapewnienie opieki dzieciom, zwłaszcza tym najmłodszym jest jednym z nadrzędnych celów stawianych organom samorządowym w kraju. Budowa żłobków to cenny wkład w politykę prorodzinną, cieszy zatem nowy obiekt zlokalizowany na terenie powiatu płockiego. Uroczystego otwarcia nowego obiektu dokonali sami podopieczni we wtorek 7 listopada.

Żłobek powstał w ramach programu „MALUCH +”, a budowę obiektu dofinansowało Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w kwocie blisko 400 tyś zł. Nowy żłobek mieści się w budynku przy ulicy Warszawskiej w Słupnie obok budynku Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

W uroczystości uczestniczyła Wicestarosta Iwona Sierocka, która przekazała zabawki dla najmłodszych mieszkańców gminy Słupno.

 

 

 

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2017 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.