Płockie Targi Aktywności Zawodowej 2017

2017-10-12 10:45 | Wiadomości

Tegoroczna, 22 edycja Targów pod nazwą Płockie Targi Aktywności Zawodowej odbyła się 12 października 2017 r. w Hali Widowiskowo – Sportowej ORLEN ARENIE i przyciągnęła wielu Płocczan i mieszkańców powiatu płockiego zainteresowanych znalezieniem zatrudnienia. Dla nich swoją ofertę zaprezentowało ponad 70 wystawców z różnych branż i dziedzin, którzy mieli konkretne oferty dla osób poszukujących pracy. Targom towarzyszył panel konferencyjny pn. Teoria o praktyce na rynku pracy. Gośćmi panelu byli: Krzysztof Buczkowski - Staż na ścieżce planowania rozwoju zawodowego, Marek Stączek - O idei przedsiębiorczości praktycznie, Dorota Mejri - Proaktywność i automotywacja w pracy oraz Piotr Marszałkowski - Pułapki samokształcenia, czyli jak weryfikować przekaz internetowy.

Samorząd Powiatu Płockiego na targach reprezentowali Wicestarosta Iwona Sierocka oraz Przewodniczący Rady Powiatu w Płocku Lech Dąbrowski.

Organizatorami Płockich Targów Aktywności Zawodowej byli: Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Płocku, Miejski Urząd Pracy w Płocku oraz Powiatowy Urząd Pracy w Płocku.

Patronat Honorowy nad Targami objęli: Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska, Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik, Starosta Płocki Mariusz Bieniek oraz Prezydent Płocka Andrzej Nowakowski.

• PUP Płock
    mazovia