Gala Miss i Mister Wolontariatu 2017 w płockim Teatrze

2017-10-09 09:08 | Wiadomości

W piątek 6 października Teatr Dramatyczny w Płocku gościł wyjątkowo pięknych ludzi. Pięknych zewnętrznie, ale przede wszystkim z bogatym, dobrym, wrażliwym wnętrzem. Odbyła się tu Gala Ogólnopolskiego Konkursu Miss i Mistera Wolontariatu 2016.

Była to już trzecia edycja konkursu, który zorganizowali Konrad Słomczewski i Bank Żywności - Związek Stowarzyszeń w Płocku. Jego celem jest docenienie Wolontariuszy, którzy najczęściej działają anonimowo, bez zbędnego rozgłosu. Tym razem to oni mieli być gwiazdami, na które zwrócone są światła wszystkich reflektorów. Do konkursu mógł się zgłosić każdy, kto z zamiłowaniem pracował lub pracuje bezinteresownie na rzecz innych ludzi. Komisja pod uwagę brała przede wszystkim piękne serca i właśnie takich Miss i Misterów wybrała. Tytuły zdobyli - w trzech kategoriach wiekowych - Małgorzata Kowalska i Michał Pietralewicz, Kalina Ćwiklińska i Krzysztof Murawski, Małgorzata Majewska i Adam Pawłowski.

Samorząd Powiatu Płockiego na Gali reprezentowali Przewodniczący Rady Powiatu w Płocku Lech Dąbrowski oraz Sekretarz Powiatu Michał Twardy.

Zdjęcia

Polecamy

 • PUP Płock
  BIP
  mazovia
  zwiazek-powiatow-polskich
  Wojskowa-Komisja-Uzupełnień
  Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
 • you_tube
  Mazowiecki-Fundusz-poręczeń-Kredytowych
  Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego
  krus
  SUTW
  Gaz_System
 • ERORENOMA
  PKN Orlen
  Energa
  Bank Zachodni WBK
Stop