Dzień pieczonego ziemniaka w Goślicach

2017-09-12 12:36 | Wiadomości

12 września 2017 r. na terenie  Domu Pomocy Społecznej w Goślicach odbyła się  coroczna impreza plenerowa „Dzień Pieczonego Ziemniaka ”. Jest to dzień integracji ze środowiskiem lokalnym, Domami Pomocy Społecznej Powiatu Płockiego, rodzinami mieszkańców i osobami wspierającymi działalność domu.

W programie imprezy znalazły się występy: mieszkanki DPS w Goślicach Małgorzaty Machalicy, która wykonała piosenki „Ale to już było…” oraz „Żono moja”, Szkolnego Zespołu Ludowego „Karolinki” ze Szkoły Podstawowej im. Miry Zimińskiej –Sygietyńskiej w Cierszewie, Zuzanny Kosińskiej uczennicy IV klasy Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Bielsku, która zaśpiewała piosenki „Zielone Jabłuszko” i „Dziewczyna z gór”, grupy teatralnej z Łęga Probostwo oraz zespołu MADEERS. Atrakcjami towarzyszącymi były stoiska z potrawami z ziemniaka, konkursy i zabawy animatorskie, dmuchane zabawki, dogoterapia, przejażdżka bryczką oraz foto budka.

Dzień Pieczonego Ziemniaka zgromadził wielu znamienitych gości, w tym. Na uroczystości w Goślicach przybyli m.in: Wicestarosta Iwona Sierocka, Członek Zarządu Powiatu w Płocku Paweł Jakubowski, Radni Powiatu Płockiego Ewa Kowalak i Bogusław Jankowski oraz Wójt Gminy Bielsk Józef Jerzy Rozkosz.

Zdjęcia

Polecamy

 • PUP Płock
  BIP
  mazovia
  zwiazek-powiatow-polskich
  Wojskowa-Komisja-Uzupełnień
  Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
 • you_tube
  Mazowiecki-Fundusz-poręczeń-Kredytowych
  Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego
  krus
  SUTW
  Gaz_System
 • ERORENOMA
  PKN Orlen
  Energa
  Bank Zachodni WBK
Stop