MŁODZI DLA TECHNIKI 2017

2017-09-08 14:17 | Wiadomości

Wczoraj 7 września rozpoczęła się dwudniowa Konferencja Naukowa Doktorantów i Młodych Naukowców MŁODZI DLA TECHNIKI 2017 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku.

Organizatorami są: Wydział Budownictwa Mechaniki i Petrochemii PW - Instytut Budownictwa, Instytut Inżynierii Mechanicznej, Instytut Chemii, Koła Naukowe: „Konstruktor”, „Rotor” oraz "Płockie Naukowe Koło Chemików".

Konferencja ma na celu prezentację dorobku naukowego doktorantów, studentów i młodych pracowników naukowych oraz szeroko rozumianą promocję osiągnięć i działalności naukowej młodych badaczy, działających w obszarze budownictwa, inżynierii lądowej, inżynierii środowiska, inżynierii mechanicznej, chemicznej i petrochemicznej. Konferencja dedykowana jest zarówno doświadczonym, jak i początkującym młodym badaczom, rozpoczynającym swoją karierę naukową.

Uczestnicy Konferencji otrzymali także możliwość dodatkowego zgłoszenia pracy do wybranych czasopism branżowych: Materiały Budowlane Przegląd Mechaniczny oraz Wiadomości Chemiczne.

Starosta Płocki, Mariusz Bieniek zawsze z radością wspiera takie przedsięwzięcia, nie inaczej było teraz. Powiat Płocki był jednym ze sponsorów tego ważnego wydarzenia, które jednocześnie stanowi integralną część obchodów 50-lecia Filii Politechniki Warszawskiej w Płocku.

Gratulujemy organizacji Konferencji. Wszystkim uczestnikom życzymy inspirujących dyskusji naukowych oraz kolejnych ważnych inicjatyw, przedsięwzięć, projektów których dla rozwoju naszego kraju i społeczeństwa nie sposób przecenić.

• PUP Płock
    mazovia